تبلیغات
خلــــیج ایــــــرونـــــــی - افشای خبری فوق محرمانه توسط یکی از خبرگزاری های حامی رژیم ساندیس خور پرور

افشای خبری فوق محرمانه توسط یکی از خبرگزاری های حامی رژیم ساندیس خور پرور

1389/11/20 21:33نویسنده : محسن خلیلی

 

با توجه به رشد روز افزون شرکت ملت ساندیس خور به خیل عظیم ساندیس خور های انقلابی  خبر گزاری فارس که خود نیز یک خبر گزاری حامی ساندیس خور های رژیم است در اقدامی به پخش خبری فوق محرمانه در باره اقدام رژیم به عقد قرارداد با یک شرکت تولید ساندیس  پرداخته است. این اقدام این خبرگزاری سردمداران رژیم را به تکاپو و روی آردن به  انکار این خبر  واداشته است.این خبر پس از مدتی حذف شد .

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8911200133

در ادامه ، متن این گزارش فوق محرمانه  آورده شده است:

به گزارش خبرنگار گروه "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، سایت جهان نیوز طی مطلبی نوشت: یكی از بزرگترین شركت های تولید كننده آبمیوه در ایران كه محصولات آن با نام "ساندیس " توزیع می گردد .اخیرا به بخش خصوصی واگذار شده است، طی صدور بیانیه ای نسبت به محصول خود نكاتی را متذكر شده است .

به گزارش جهان همچنین از این طریق اقدام به پیش فروش "ساندیس " برای راهپیمایی 22 بهمن امسال نموده است.

به گزارش خبرگزاری چیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شركت ساندیس، این شركت طی بیانیه ای كه به مناسبت فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران صادر نموده است، برای تاثیرگذاری ساندیس در راهپیمایی های مردمی و حضور هرچه بیشتر آنها به واسطه علاقه به ساندیس اشاره كرده و راه حل جدیدی برای بهره مندی مردم از محصولات این شركت ارائه كرده است.

متن كامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
ایرانیان عزیز، سالهاست كه در كنار شما و با شعار "هر ایرانی، هر راهپیمایی، یك ساندیس " همراه با شما در روزهای سخت انقلاب و نظام بوده ایم و همگان به نقش محصولات ما در راهپیمایی های میلیونی شما امت حزب الله پی برده اند. اكنون با فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران و در جهت كمك به حضور انبوه جمعیت مردم در راهپیمایی 22 بهمن چند نكته در مورد ساندیس های شركت ما حائز اهمیت است كه مختصرا به عرض میرسانیم.

دانشمندان غربی نه، بلكه دانشمندان شرقی غرب زده، طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند كه توزیع ساندیس در بین مردم حاضر در راهپیمایی به تعداد شركت كنندگان آن افزوده و باعث می شود كه شعارهایی از جنس همان طعم ساندیس ها توسط مردم سر داده شود.
یكی از دانشمندان دانشگاه آزاد واحد لندن كه مدتی است از وطن دور مانده، به همراه همكاران خود در آن مركز با انجام تحقیقات بر روی جلبك ها به این نتیجه رسیده اند كه "جلبك سبز " اثر سوئی در روند رشد سایر جانداران خواهد داشت.

" دكتر مهدی هاشمی كه نخواست نامش فاش نشود و نخواست كه نامش به اختصار (م.ه) نوشته شود، در گفتگو با روزنامه "صبح آقا زاده ها " عنوان كرد: جلبك سبز در سالهای اخیر یكی از مهمترین آفات اجتماعی بود كه تاثیرات منفی بسیاری در وحدت جامعه داشته است. ما در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده ایم كه در مقابل جلبك، ساندیس همواره توانسته است كه وحدت گروه های مختلف جامعه را افزایش دهد.

همچنین آمارها نشان داده است كه وجود ساندیس در راهپیمایی های مردمی می تواند به مراتب تعداد مردم را افزایش داده و به نظر ما این برای استقلال هر كشوری كه مدت ها است پیروزی را شكست نداده لازم و ضروریست.

ما آزمایشات خود را بر روی نمونه ساندیس بیش از سی كشور جهان انجام داده ایم كه نتایج نشان داده است ساندیس هایی كه توسط دولت ایران توزیع می شود مرغوب ترین و بهترین نوع ساندیس است چرا كه توانسته است زن و مرد، پیر و جوان، نوجوان و كودك و حتی طفل شیر خواره را برای حمایت از نظام خود به راهپیمایی ها بكشاند اما ساندیس های سایر كشور ها از چنین تاثیر گذاری بر روی مردم برخوردار نبوده است.

توزیع ساندیس بین سربازان ایرانی در جنگ با عراق كه یكی از آنها بدون توجه به جراحت در بدنش مشغول خوردن كمپوت است.

حتی نمونه این تاثیر گذاری را در جنگ بین ایران و عراق می توان مشاهده كرد كه مقامات ایران جوانها را با وعده "ساندیس " و "كمپوت " روانه جبهه ها می كردند كه سر انجام به پیروزی ایران در آن جنگ و تنها به واسطه ساندیس ندیده های جنگ رفته منجر شد. بنا براین به وضوح می توان به قدرت ساندیس در معادلات سیاسی و در رفع بحرانهای اجتماعی پی برد. "

ملت شریف ایران

حال كه با لطف خدا و حمایت شما دنیا به رابطه ساندیس شركت ما و راهپیمایی شما اذعان دارد و به حضور میلیونی شما در رهپیمایی ها به واسطه ساندیس پی برده است. برای بهره مندی فرد فرد شما از ساندیس های راهپیمایی پیش رو و به دلیل استقبال بی نظیر شما از ساندیس های راهیمایی 9 دی و كمبود ساندیس در برخی مراكز استانی و همچنین برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و سفید و احیانا رنگی، اقدام به پیش فروش ساندیس های راهپیمایی 22 بهمن امسال می نماییم تا همگان با خیالی آسوده به فكر راهپیمایی بوده و به راحتی به ساندیس هایی با طعم دلخواهتان دسترسی پیدا كنید.

شما می توانید با انتخاب یك یا چند محصول و تكمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره 89/11/22بانك شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد، فلكه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، كوچه 22خرداد، پلاك 88 فرستاده تا از محصولات این شركت در راهپیمایی عظیم و میلیونی 22 بهمن بهره مند شوید.

لیست ساندیس ها و طعم و قیمت آنها

قیمت تمامی محصولات به " شهی " است
قابل ذكر است "شهی " در فرهنگ قدیم ایران به كسی اطلاق می شده است كه همینجوری به دیگران پول می داده است و در واقع بر گرفته از نام شخصی به نام "شهرام جزایری " است و امروزه واحد پول ایران را "شهی " می گویند.

ساندیس حجم 100بی بی سی طعم: لعن علی عدوك یا حسین، خاتمی و كروبی و میر حسین- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم 200 بی بی سی طعم: سران فتنه را محاكمه كنید- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم 400 بی بی سی طعم: خواص بی بصیرت نمیخوایم- قیمت: دویست شهی
ساندیس حجم 500بی بی سی طعم: مرگ بر ضد ولایت فقیه- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم 700بی بی سی طعم: مرگ بر منافق- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم 900بی بی سی طعم: مرگ بر آمریكا - قیمت:هزار و هشتصد شهی
ساندیس حجم 1000 بی بی سی طعم: مرگ بر اسرائیل- قیمت: دو هزار شهی
قیمت محصولات بر اساس اولویت طعم ها تعیین شده است

ضمنا محصولات جدید شركت كه به تازگی تولید شده و در راهپیمایی های قبلی موجود نبود به شرح زیر است:
ساندیس حجم 500بی بی سی و با طعم های حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس و طعم های مرگ بر حسنی نا مبارك، مرگ بر بن علی دیكتاتور و با قیمت 100 شهی

فرم زیر را تكمیل و همراه فیش واریزی به آدرس ذكر شده ارسال نمایید:

اینجانب ......... تعداد ...... ساندیس با طعم های ......... را جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن درخواست كرده و تعهد می نمایم كه ساندیس را هنگام راهپیمایی نوشیده و بر طبق طعم های آن شعار بدهم و "نی ساندیس " را در چشم دشمنان نظام و دشمنان امام خامنه ای فرو كنم.
حساب شماره 89/11/22 بانك شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی
آدرس: شیخ آباد، فلكه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، كوچه 22خرداد، پلاك 88
ساندیس خوران عزیز با كمك خدا و به دعای شما انشاء الله به زودی ایران در زمینه تولید ساندیس به خود كفایی رسیده و محصول خود را به دیگر كشورهای انقلاب كرده از جمله مصر، تونس، اردن و ... برای سالگرد انقلاب هایشان و حضور میلیونی مردم آن كشور ها در راهپیمایی صادر خواهد كرد.

 

 

 

 

هدیه خلیج ایرونی به فتنه گران گرامی :

 


جدال با فتنه گر

بازی بسیار زیبا و جالب جدال با فتنه گر که این بازی بصورتی است که شما با هواپیمای خود به جنگ هواپیماهای موسوی و کروبی و خاتمی می روید و در آخر فتنه گران را نابود می کنید.پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید.

دانلود از لینک مستقیم


آخرین ویرایش: 1389/11/20 23:32

 
1396/04/5 09:27
Glad to be one of the visitants on this awe inspiring web site :
D.
1396/03/3 18:50
This is very interesting, You're a very skilled blogger.
I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your magnificent post.
Also, I have shared your site in my social networks!
1390/05/1 08:45
خیلی عالی بود دستتون درد نکنه
1389/11/20 21:43
بسیار زیبا مزخرف مینویسید دوست عزیز. ازینکه چنین کسانی بر سر هم میهنانشان چماق میکوبند و عربده میکشند و زنجیر در هوا میچرخانند و دین و خدا را به سخره ی جهلشان میگیرند متعجب نیستم. ادعای سواد نکرد شیخ به آن حد که مراد شما یک شبه علامه ی همه امور شد و مبسوط الید در همه احوالات رعیت بیچاره، از مال و ناموس و جان گرفته تا امور کائنات. ظلم پایان خواهد پذیرفت و ظالم به وعده خداوند عذاب و ما قضاوت نمیکنیم که سر منشا قضاوت منطق است و این آخری در جماعت هتاک چون گردکان بر گنبد.
محسن خلیلی
بسی فیض بردیم از بیاناتتان . مستفیض شدیم. دعامون کنید به راه راست هدایت شویم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر