تبلیغات
خلــــیج ایــــــرونـــــــی - انجمن های سری

انجمن های سری

1389/03/16 17:52نویسنده : محسن خلیلی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حتما تا حالا اسم سیلویا براون به گوشتون خورده.

یه نویسنده است که در مورد اسرار بشری و کوانتوم و ازین جور مباحث قلم میزنه.

چند وقت پیش که نمایشگاه کتاب بر پا بود یه سری به نمایشگاه زدیم. یکی از کتاب هایی که گرفتم کتاب انجمن های سرّی سیلویا براون بود.

این کتاب به واکاوی انجمن های سرّی آمریکا و چد انجمن دیگه از جمله فراماسونر ها میپردازه.

مطالب جالبی در مورد ارتباطات سری سیاستمداران امریکایی جهت یجاد نظم نوین جهانی یا همان نظریه دهکده جهان جرج بوش  بیان شده.

البته باید بگم من با کل مطالب این کتاب موافق نیستم اما به نظرم میتونه  برخی از نقاط مبهم از روابط مبهم جهانی  رو واکاوی کنه. کتاب خوبیه ارزش خوندن رو داره. تو این کتاب به طور سر بسته از تاریخچه صهیون گفته شده . اما این مبحث رو خیلی مبسوت بیان کرده ، یعنی به طور واضح اسم رژیم صهیونیستی رو نیاورده و به بیان تاریخچه چند صد سال قبل (حمله به اورشلیم)  و جنگ های سلیبی اشاره کرده.

سیلویا:من در این کتاب نشان خواهم داد که بسیاری از این انجم ها اهداف یکسانی دارند؛تا جایی که کارشناسان معتقدند بعضی از این گروه ها گهگاهی با یکدیگر متحد می شوند تا اهداف خود را جلو ببرند. من نشان می دهم چه تعداد از این انجمن ها برای اجتناب از تفتیش ، یا اسم مستعار انتخاب کرده اند و یا اسم خود را کاملا تغییر داده اند.

فصل اول:

جمجه و استخوان ها

این سازمان معروف توسط نویسنده ای به نام آنتونی ساتون به عنوان «انجمن سری آمریکا» نامگذاری شده است. اما این انجمن به نام های دیگر از جمله «انجمن برادری» ، «انجمن» یا تنها به نام «استخوانها» نیز معروف است.

...املاک جمجمه و استخوان ها شامل دو بخش است:یک ساختمان که در محوطه دانشگاه قار دارد که «ارامگاه نامیده میشود» و در زمینی وسیع واقع شده و دیگری جزیره آهو که بندر گاهی در رودخانه لارنس مقدس است. و هر دو مکان جایگاه انحصاری انجمن است.

...بر اساس گفته های یک شاهد عینی از زنان گروه یل به دعوت یکی از عناصر مخالف جهت بازدید از آرامگاه به آن مکان وارد شده که این گونه ادعا شده  ظاهرا اتاق دیگری نیز وجود دارد که در بر گیرنده بخش زیادی از «خاطرات» می باشد و وقف رژیم نازی آلمان است.

... از قرار معلوم تازه واران باید برهنه در تابوت دراز بکشند و تاریخچه جنسی خود را به دیگر کاندید ها بازگو کنند-اینکه موضوع معرفی مسئله بی ضرری است یا با اهداف تهدید به کار می رود، کسی نمی داند. به تازه واردان اسمی داده می شود که تا آخر عمر آن را با خود خواهد داشت. برای مثال اسم بوش «پسر موقتی» است (می توانید هر چه می خواهید تصور کنید)

... بسیاری ادعا میکنند که این اعضای فعال به حدی در سیاست و تجارتهای بزرگ در گیرند که برخی از انها بر اساس گزارشات در تجارت غیر قانونی مواد و رسوایی های گوناگون مانند ضدیت با ایران ، واقعه واتر گیت ، ترور جان اف کندی ، معاملات ناهنجار با چین و اتحادیه شوروی دست داشته اند.

فصل دوم

انجمن روابط خارجی(cfr)

در اینجا اسامی برخی از اعضای این انجمن آورده شده:

جان بلتن 

جرج دابلیو بوش

جیمی کارتر

دیک چنی

بیل کلینتون

جک کمپ

جان کری

هنری کسینجر

ریچارد نیکسون

کالین پاول

کاندولیزا رایس

و...

*چند تا از اسامی رو نیاوردم چون زیاد بودند

 

فصل سوم

کمیسیون سه جانبه

... افراد زیادی را می توان در اینجا نام برد ، ولی به این بسنده می کنیم که عضویت در  تی سی قدرت زیادی را به همراه دارد. برای نشان دادن این موضوع ،کافی است نگاهی به انتخابات جیمی کارتر به عنوان رئیس جمهور آمریکا بیندازیم.

...

فصل چهارم

گروه بیلدر برگ

مطالبی که در کنفرانس ها مورد بحث قرار میگیرد فاش نمی شود و بار دیگر تمام اعضا سوگند می خورند که هرگز محتوای جلسات را افشا نکنند....

این محرمانه بودن همان چیزی است که زنگ هوشیاری را برای نظریه پردازان توطئه به صدا در می آورد.

...

بحث اصلی انجمن روابط خارجی ، کمیسیون سه جانبه ، و گروه بیلدر برگ به نظر نوعی جهانی شدن می آید، که این جهانی شدن قدمی است برای ایجاد دنیایی تحت حاکمیت یک دولت.

فصل پنجم

انجمن فراماسونر ها

تو این قسمت نوسینده به نوعی غیر مسقیم داره کارهای فراماسونر هارو مثبت و جالب نشان می دهد و من با این نظراتش موافق نیستم این ها فقط نظر منه شاید شما با من مخالف باشین.

فصل شش

شوالیه تمپلار

...گادفری در سال 1096 رهبری ارتش 40 هزار نفری فرانسه را به عهده گرفت و سر انجام در اوایل سال 1099 به اورشلیم رسید.گادفری اقدام به محاصره شهر نمود و سپس در قتل عام تمام مسلمانان و یهودیان که در آن جا ساکن بودندشرکت کرد...

...بعد از محاصره اورشلیم در 1099 او برای پادشاهی این شهر انتخاب شد که آن را قبول نکرد و در عوض عنوان «حامی آرامگاه مقدس» را پذیرفت. فرانسین می گوید ، گادفری در راه به اورشلیم ، شیفته ی عقاید و آموزش های گروهی از راهبان کالابریان که انجمن صهیون را تشکیل داده بودن شد....

راهبان کالابریانی اصالتا اهل منطقه ای از کالابریا در ایتالیا بودند که معروف به زادگاه مکتب فیثاغورثی بود و نیز منشا رهبران یوآخیم فیور «مرتد» بود ...

...راهبان کالابریا انجمن صهیون را در کوه معبد (که مقر اصلی معبد یهود بود و توسط سلیمان بنا شد) تشکیل دادند و ملک می ساختند که نام آن را کوه صهیون گذاشتند و شوالیه های تمپلار شعبه اصلی خود را بنا کردند که به عنوانن اصطبل پادشاه سلیمان، مجاور کاخ سلطنتی بر روی کوه معبد (مسجد الاقصی) قرار داشت.

نویسنده در مورد کند و کاو های اون زمان توضیح میده و از یک صندوقچه حرف میزنه . ولی از کند و کاو های این دوران جهت پیدا کردن هیکل سلیمان  حول مسجدالاقصی چیزی نمیگه .

فصل هفتم

شوالیه های مالتا

...

فصل هشتم

انجمن رزیکروشن

...

فصل نهم

خانقاه صهیون

...

فصل دهم

او پس دی

...

فصل یازدهم

روشن فکران

...

فصل دوازدهم

نظم نوین جهانی

...

از واشنگتون پست ، نیویورک تایمز، مجله تایم ، و دیگر انتشارات بزرگ ممنونیم که مدیرانشان در جلسات ما شرکت کردند و به قول هایشان در حدود 40 سال عمل کردند.غیر ممکن بود که نقشه مان را برای دنیا پیش ببریم اگر در طول این سالها در معرض عموم قرار نمی گفت...قدرت جهانی مردم خردمند و سرمایه داران دنیا مطمئنا از تصمیم اتوماتیک ملی که از قرنها پیش تمرین می شد حمایت می کند.

دیوید راکفلر، در سخنرانی کمیسیون سه جانبه در سال 1991

(منبع:نظم نوین جهانی)

فصل سیزدهم

اسکن

حالا به آنچه که از نظر من مخفی ترین انجمن است می رسیم ، هنوز هم مخفیانه است ، هیچ کس درباره این انجمن چیزی نمی داند.

(مثل اینکه این موضوع رو راهنمای روحش بهش خبر داده ما که نفهمیدیم این فرانسین کیه)

 

فصل چهاردهم

سرکوبی انجمن عارفان

...

فصل پانزدهم

طرفداران نظریه توطئه و فساد

...

کلام آخر

...اکنون که این کتاب را به پایان می رسانم دوست دارم  تا این کلمات را از راهنمای روحم به خاطر داشته باشید :«باید بدانید که حتی اگر یک نفر از شما شروع به روشن کردن چراغ هایی کند ، یک مکان تاریک را به مکانی روشن مبدل ساخته است»

صادقانه برای تک تک شما یا روشن کردن دنیا آرزوی قدرت و جرات می کنم.

 


 

نیم نگاه

 

 

 

 


آخرین ویرایش: 1389/03/16 17:56

 
1396/12/9 07:54
من مطمئن نیستم که در آن شما اطلاعات خود را دریافت می کنید، اما موضوع خوب است.
من نیاز به صرف وقت برای یادگیری خیلی بیشتر و یا درک
بیشتر. با تشکر از اطلاعات با شکوه من به دنبال این اطلاعات برای ماموریت من بود.
1396/09/17 16:02
Hello, this weekend is nice for me, because this moment i am reading this fantastic informative post here at my house.
1396/06/13 16:05
Awesome! Its actually awesome paragraph, I have got much clear
idea regarding from this piece of writing.
1396/05/17 00:28
I'm not sure where you are getting your info, but great topic.
I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for wonderful info I was looking for this information for my mission.
1396/04/16 20:19
This is the perfect site for anybody who would like to
find out about this topic. You realize a whole lot its almost hard
to argue with you (not that I personally would want to?HaHa).
You definitely put a fresh spin on a topic that has been discussed
for decades. Wonderful stuff, just excellent!
1396/02/30 10:46
Keep on writing, great job!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر