تبلیغات
خلــــیج ایــــــرونـــــــی - محسن نریمان و هندسه خود باختگی

محسن نریمان و هندسه خود باختگی

1389/02/10 16:07نویسنده : محسن خلیلی

 

 

 بسم الصبور

 

سلام بر موســوی، درود بر نریمــان؛

این شعاری بود كه موقع انتخابات تو ستاد كناری ما یعنی ستاد موسوی ، شنیده میشد .

میر حسین كه یه شخصیت معلوم الحال واسه عوامه. و اما جناب آقای مهندس نریمان؛ این آقای مهندس‌ِ بی درك و بصیرت ما نماینده مردم بابل تو مجلس شورای اسلامیه كه اخیرا توفیق زیارت جناب میر حسین (ل-ع) را داشتند. ایشون جزو اقلیت مجلس اند .

در همین رابطه حجت الاسلام روحانی ، امام جمعه بابل هم دادش در اومد و تو یكی از خطبه هاش به این حركت این آقا اعتراض كرد؛

صراط:

 

گفتنی است كه حجت‌الاسلام روحانی، امام جمعه بابل، چند روز پیش در اعتراض به دیدار اصلاح طلبان مجلس با سران فتنه گفته بود: در ایام نوروز در میان دید و بازدیدها شنیدیم كه جمعی از نمایندگان مجلس از گروه اقلیت به دیدار بعضی از سران فتنه رفتند، خیلی برای جامعه ما موجب تعجب بود كه دو نفر از این افراد از نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی بودند.

وی بیان داشت: جای بسی تاسف است كه یكی از آن نمایندگان نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بود، این انصافا برای جامعه ما و برای همه آنهایی كه این خبر را شنیدند مایه تعجب بود.

 

خیلی جالبه نریمان تو پاسخ به سوال یكی از خبر گذاری ها دلیل ملاقاتشو اینجوری توضیح داده؛

 

_وی با بیان اینكه آقای موسوی نخست‌وزیر منتخب حضرت امام (ره) است تصریح كرد: سوابق آقای موسوی به عنوان فردی لایق و كارآمد مشخص و روشن است و هیچ‌كس حق ندارد بدون اینكه قانونی در این رابطه وجود داشته باشد به موضع‌گیری علیه كسانی بپردازد كه با ایشان ملاقات داشته‌اند.

نریمان تو یكی از قسمت های حرف هاش خیلی مضحك و احمقانه و البته مبهم جمله ای رو گفته كه جالبه؛

 

_ایشان (حجت الاسلام روحانی)اگر خیلی جرات دارند نسبت به صحبت‌های پشت پرده و نامه‌نگاری‌های كسانی‌كه بی‌صبرانه و پرشتاب منتظر ملاقات با اوباما هستند موضع‌گیری كنند نه در مورد فرزند حضرت زهرا.

گفتم احمقانه چون بذارید كامنت های این مطلبو بخونیم، زیبا نوشتند.

 

نظرات بینندگان:( صراط)

تو رو به خدا خودتونو دیگه به حضرت زهرا نسبت ندهید همه جا رو گند زدید بگذارید ائمه برامون زیبا و پاك باشن كی حضرت زهرا بخاطرمقام و پول عرصه ی زندگی رو برهمه تنگ كرد؟
بابا ول كن
حضرت زهرا فرزندش امام حسینه حضرت زینبه
نه خواهش میكنم خرابش نكنید

آره پس اون ضیاء الدین طباطبایی کودتاچی هم فرزند حضرت زهرا بود!

مگه بنی صدرخائن فرزندزهرانبود
حضرت زهراازاین فرزندان ناخلفش بیزاراست.

موسوی اول بره برادریشو ثابت کنه بعد ادعای ارث ومیراث داشته باشه.

 

 

و اما سخنان گستاخانه نماینده بابل در جواب امام جمعه این شهر جملات زیر از زبان نریمان است؛

 محسن نریمان با بیان اینكه برای دیدار با اشخاص نیاز به كسب اجازه از ائمه جمعه ندارد و به هیچ‌وجه در حوزه اختیارات ائمه جمعه نیست گفت: بعضی از ائمه جمعه محترم رفتار و صحبت‌هایی می‌كنند كه خارج از حوزه اختیارات آنها است و بهتر است به خود بیایند چراكه این رفتار بیانگر شكست‌های سیاسی آنها است و مطمئنا از طرف مقاماتی كه مسائل مربوط به ائمه جمعه را ارزیابی می‌كنند بی‌پاسخ نمی‌ماند.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه بهتر است ایشان (امام جمعه بابل) در كار نمایندگان مجلس دخالت نكنند گفت: نماینده‌ای كه 4 دوره با رای اكثریت نماینده قانونی مردم است به خوبی به قانون و مسائل آگاه است و می‌داند كه چكار باید بكند برعكس ایشان كه خارج از اختیارات خود و خارج از روابط و مقررات رفتار می‌كند.

نریمان با بیان اینكه پرداختن به مسائل جناحی از سوی برخی ائمه جمعه فقط زمینه اغتشاش و ناآرامی را فراهم می‌كند خاطر نشان كرد: اظهارات این آقایان برخلاف سخنان مقام معظم رهبری درخصوص جذب حداكثری و دفع حداقلی است و چرا آقایان این دیدارها را در راستای فرمایشات رهبری تحلیل نمی‌كنند.

 

نریمان در پایان تاكید كرد: ایشان اگر خیلی جرات دارند نسبت به صحبت‌های پشت پرده و نامه‌نگاری‌های كسانی‌كه بی‌صبرانه و پرشتاب منتظر ملاقات با اوباما هستند موضع‌گیری كنند نه در مورد فرزند حضرت زهرا.

مردم هم ساكت نموندند و یه تجمع بزرگ راه انداختند . ادامه عكس ها تو ادامه مطلب.

 

 

قسمتی از قطعنامه طلاب:

«مهندس نریمان باید به این پرسش نیز پاسخ دهد که در تمام سال هایی که تریبونی در مجلس و گاه دولت در اختیار داشته ، به شکرانه تنعم مادی از انقلاب اسلامی ، دغدغه کدامین آرمان بر زمین مانده اسلام و انقلاب را در سر می پرورانده و تا کنون به خاطر دفاع از کدام ارزش و هنجار دینی ، زحمت سخن یا عملی را به خود روا داشته است ؟ این پرسش ، موضع برآشفته وی از انتقاد امام جمعه و متدینین شهرستان بابل را بهتر تبیین می کند که گویا ایشان با مفاهیمی همچون امر به معرف و نهی از منکر آشنایی چندانی ندارد . این دو دستور الهی در راستای آزادی حقیقی مورد نظر اسلام است که جواز امر و نهی به مسئولان و صاحب منصبان را به مردم عادی جامعه نیز می دهد . همان آزادی که در قاموس اندیشه رهبران فکری مهندس نریمان جایی نداشته و مدلی غربی و نامشروع جایگزین آن گردیده است . اما مضحک ترین بخش از دست و پازدن های وی در توجیه عملکرد خفت بار خود ادعای التزام به فرامین رهبری است . براستی اگر قرار باشد باور کنیم مهنس نریمان فرمایشات صریح مقام معظم رهبری را نشنیده است که در دیدار باخبرگان ملت  بر خروج کسانی که به رأی مردم تمکین نکرده اند از چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکید نموده اند ، مستلزم بی کفایتی ایشان در نمایندگی مردمی آگاه و ولایت مدار نخواهد بود ؟ آیا در شآن مردمی فرهیخته و مطلع است که فردی مدعی نمایندگی آنان بی خبر از آموزه های مکتب متعالی اسلام هنوز نمی داند صرف سیادت ، وجاهت رفتار کسی را تضمین نمی کند که اگر چنین بود سید محمد علی باب ، رئیس فرقه ای منحوس نمی شد و به دستور تاریخی امیرکبیر کارش به اعدام نمی رسید . به راستی آیا مهندس نریمان حاضر است به دیدار چهره خائنی همچون سید ابوالحسن بنی صدر برود و در بیانی متهورانه ! اقدام خود را در راستای جذب حداکثری و احترام به سادات تلقی نماید ؟!!»

 


 زاویه

 

بسم الله الرحمن الرحیم

آقای مهندس ! هندسه خودباختگی فروپاشیده است !!

مردم شریف و ولایت مدار شهرستان دارالمومنین بابل ، این روزها با خبری تأسف برانگیز و نکبت بار بیانیهمواجه شده اند که خشم انقلابی و خروش مکتبی آنان را برانگیخته است . مهندس محسن نریمان که مدتی است به دلیل اتخاذ برخی سیاست های غیرارزشی ، عنوان نمایندگی شهرستانی مذهبی بر گرده او سنگینی کرده و در بضاعت او نمی گنجد به بهانه ایام نوروز در اقدامی ذلیلانه به ملاقات یکی از مهره های خودفروخته جریان فتنه و نفاق شتافته و در توجیه این رفتار ننگین ، سعی نموده خود را فردی ملتزم به اوامر ولایت فقیه معرفی نموده و معترضان خویش را افرادی فاقد صلاحیت انتقاد قلمداد نماید . او مدعی است به ملاقات سیدی از سلاله حضرت زهرا سلام الله علیها رفتن اشکالی نداشته و رفتار او باید در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جذب حداکثری مورد ارزیابی قرار بگیرد !!

مهندس نریمان هنوز به این پرسش امام جمعه محترم و انقلابی شهرستان بابل پاسخ نداده است که چرا در نوروز سال های گذشته به دیدار فرد مذکور نرفته و آیا اساس این رفتار ، رسمیت بخشیدن و تجدید بیعت با جریان شوم فتنه تلقی نمی گردد ؟

مهندس نریمان باید به این پرسش نیز پاسخ دهد که در تمام سال هایی که تریبونی در مجلس و گاه دولت در اختیار داشته ، به شکرانه تنعم مادی از انقلاب اسلامی ، دغدغه کدامین آرمان بر زمین مانده اسلام و انقلاب را در سر می پرورانده و تا کنون به خاطر دفاع از کدام ارزش و هنجار دینی ، زحمت سخن یا عملی را به خود روا داشته است ؟ این پرسش ، موضع برآشفته وی از انتقاد امام جمعه و متدینین شهرستان بابل را بهتر تبیین می کند که گویا ایشان با مفاهیمی همچون امر به معرف و نهی از منکر آشنایی چندانی ندارد . این دو دستور الهی در راستای آزادی حقیقی مورد نظر اسلام است که جواز امر و نهی به مسئولان و صاحب منصبان را به مردم عادی جامعه نیز می دهد . همان آزادی که در قاموس اندیشه رهبران فکری مهندس نریمان جایی نداشته و مدلی غربی و نامشروع جایگزین آن گردیده است . اما مضحک ترین بخش از دست و پازدن های وی در توجیه عملکرد خفت بار خود ادعای التزام به فرامین رهبری است . براستی اگر قرار باشد باور کنیم مهنس نریمان فرمایشات صریح مقام معظم رهبری را نشنیده است که در دیدار باخبرگان ملت  بر خروج کسانی که به رأی مردم تمکین نکرده اند از چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکید نموده اند ، مستلزم بی کفایتی ایشان در نمایندگی مردمی آگاه و ولایت مدار نخواهد بود ؟ آیا در شآن مردمی فرهیخته و مطلع است که فردی مدعی نمایندگی آنان بی خبر از آموزه های مکتب متعالی اسلام هنوز نمی داند صرف سیادت ، وجاهت رفتار کسی را تضمین نمی کند که اگر چنین بود سید محمد علی باب ، رئیس فرقه ای منحوس نمی شد و به دستور تاریخی امیرکبیر کارش به اعدام نمی رسید . به راستی آیا مهندس نریمان حاضر است به دیدار چهره خائنی همچون سید ابوالحسن بنی صدر برود و در بیانی متهورانه ! اقدام خود را در راستای جذب حداکثری و احترام به سادات تلقی نماید ؟!!

مهندس نریمان چگونه دم از تبعیت از رهبری و دفاع از دستاوردهای نظام می زند که در مجلس ششم ، در اقدام ننگین دیگری ، زهرنامه وقیحانه و بی شرمانه برخی از داعیه داران اصلاحات آمریکایی که امروز در آغوش حامیان غربی و صهیونیستی خود پناه گرفته اند را خطاب به مقام معظم رهبری امضا نموده و از معظم له خواسته است از ابهت پوشالی آمریکا ترسیده و برنامه افتخار آفرین هسته ای را برای همیشه تعطیل نماید ؟! در گستره مفاهیم دینی ، این یک بام و دوهوا بودن ، مصداق کدام واژه صریح قرآنی قرار می گیرد ؟!

مردم شریف و شهید پرور شهرستان بابل ، در سال های مبارزه با طاغوت و دوران پرافتخار دفاع مقدس ، همواره نشان داده اند که بر سر باورها ، اعتقادات مکتبی و خون مطهر شهدای خود با هیچ فرد و گروهی معامله نخواهند کرد که اگر چنین بود از بیست و دوم خرداد تا بیست و دوم بهمن هشتاد و هشت ، فصلی در تاریخ حماسه و ایمان مردم دارالمومنین رقم نمی خورد . مردم ، حجت را تمام کرده اند . طلاب و فضلای شهرستان بابل در قم ، ضمن محکوم نمودن این رفتار فتنه برانگیز محسن نریمان ، هم صدا با مردم متعهد این شهرستان ، رد صلاحیت وی در دوره بعدی انتخابات مجلس را کافی ندانسته و بر ضرورت تأدیب این نماینده خودسر تأکید می نمایند . واذاقیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون

والسلام علی من اتبع الهدی

جمعی از طلاب و فضلای بابل مقیم شهر مقدس قم

2/2/1389

 

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بابل خطاب به نریمان!

آقای نریمان!خوابید یا خودتان را به خواب زده اید؟
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجوئی دانشگاه پیام نور بابل خطاب به نریمان بیانیه ای را صادر کرد در بخشی از این بیانیه آمده است : شما که ادعای ولایت پذیری دارید و به توجیه خودتان ،برای جذب حداکثری و دفع حداقلی به این ملاقات رفته اید.
 
 آیا خوابید  یا خودتان را به خواب زده اید؟ آیا تحصن شما و عده ای از نمایندگان همسویتان در مجلس ششم را فراموش کرده اید؟شما چطور ادعای ولایت پذیری دارید؟ در صورتی که به ملاقات افرادی رفته اید، که در مقابل ولی فقیه زمان ایستاده اند . چرا می خواهید سران فتنه را که از نظر سیاسی مرده اند دو باره زنده کنید؟
بدنبال چه هدفی هستید .؟چرا به ملاقات فردی رفتید، که در میان مردم دیگر جایی ندارند؟ چرا بیان حقایق سیاسی روز جمعه را سبب ایجاد اغتشاش و ناآرامی در جامعه می دانید؟ در حالی که این حق مردم است، که این حقایق را بدانند اید؟ آیا تحصن شما و عده ای از نمایندگان همسویتان در مجلس ششم را فراموش کرده اید؟شما چطور ادعای ولایت پذیری دارید؟ در صورتی که به ملاقات افرادی رفته اید، که در مقابل ولی فقیه زمان ایستاده اند . چرا می خواهید افرادی که از نظر سیاسی مرده اند دو باره زنده کنید؟ بدنبال چه هدفی هستید .؟
چرا به ملاقات فردی رفتید، که در میان مردم دیگر جایی ندارند؟ چرا بیان حقایق سیاسی روز جمعه را سبب ایجاد اغتشاش و ناآرامی در جامعه می دانید؟ در حالی که این حق مردم است، که این حقایق را بدانند
 
 
 

بیانیه جمعیت ایثارگران شهرستان بابل خطاب به نریمان

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بیانیه ای را خطاب به مهندس محسن نریمان نماینده اصلاح طلب بابل در مجلس صادر کرد
 
در بخشی از این بیانیه آمده است :
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شهرستان بابل در بیانیه شماره ۵ چنین نوشت: آیا سوء استفاده از مصونیت سیاسی نمایندگی مجوز هر نوع اهانت به جایگاه رفیع امام جمعه شهرستان ولایت مدار بابل است ؟
 براستی شکست خورده سیاسی چه کسی است ؟
 
 شکست سیاسی از آن توست ،که امروز در جبهه گسترده سبز از اوبامای شرور، تا شیمون پرز صهیونیست – از شیرین عبادی وهابی صفت تا محسن مخملباف مبتذل گرا – از مهاجرانی کثیرالزوجات تا خاتمی متساهل – از بی بی سی تا صدای آمریکا – از نهضت آزادی مطرود امام (ه) تا گروه تروریستی پژاک و ریگی – از بنی صدر و رجوی خائن تا ربع پهلوی و… همه و همه در برابر حقانیت این نظام و انقلاب  وراه اصیل امام (ه) و رهبری شکست خورده اید .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

آخرین ویرایش: 1389/02/9 17:18

 
1397/06/28 10:43

Nicely put, Thanks.
cialis uk next day price cialis per pill cialis 20 mg only here cialis pills cialis tablets cialis efficacit cialis savings card buying brand cialis online cialis italia gratis bulk cialis
1397/06/11 22:28

Thank you. Good stuff.
40 mg cialis what if i take precios cialis peru how to buy cialis online usa low cost cialis 20mg cialis italia gratis cialis 5mg billiger rezeptfrei cialis apotheke cialis billig effetti del cialis cialis patentablauf in deutschland
1397/05/23 09:42

Nicely put. Thank you!
sildenafil prescription sildenafil uk buy online order viagra buy pfizer viagra can you buy viagra at walgreens rx viagra online buy viagra walgreens sildenafil pharmacy how to buy viagra uk buy original viagra online
1397/03/7 16:19

With thanks, Lots of tips!

cialis billig wow cialis tadalafil 100mg cialis generisches kanada are there generic cialis cialis kaufen cheap cialis tesco price cialis we use it cialis online store cialis generico en mexico calis
1397/02/6 04:30

Thanks a lot. I enjoy this!
buy viagra online canada no prescription pharmacy buy online buy real viagra cheap viagra viagra buy viagra buy sildenafil tablets online buy viagra discount buy viagra online cheap uk where can we buy viagra buy women viagra viagra buy online usa
1397/01/19 03:46

Wow tons of very good facts!
cialis reviews canada discount drugs cialis cialis great britain buy online cialis 5mg india cialis 100mg cost cost of cialis cvs achat cialis en itali cialis venta a domicilio how does cialis work cialis tadalafil online
1397/01/3 06:59

Truly tons of good material.
5 mg cialis coupon printable only now cialis for sale in us side effects of cialis warnings for cialis cialis daily cialis baratos compran uk cialis 5mg cialis venta a domicilio canada discount drugs cialis cialis kamagra levitra
1396/12/10 20:37
همسر من و من در اینجا با یک آدرس وب متفاوت و در اینجا باهم برخورد کردیم
فکر کردم ممکن است چیزها را نیز چک کنم. من دوست دارم آنچه را که می بینم اکنون دنبال می کنم.
منتظر دوباره رفتن به صفحه وب خود باشید.
1396/12/4 20:21
اطلاعات مفید. خوشبختم من وب سایت شما را تصادفی یافتم و من هستم
چرا این حادثه پیش نمی آید؟ من آن را نشانه گذاری کردم
1396/12/4 12:16
بعد از اینکه من در ابتدا نظر دادم، به نظر می رسد که نظرات جدید را به من اطلاع دهی
جعبه اضافه شده است و از حالا به بعد هر بار که یک نظر اضافه می شود 4 ایمیل با همان نظر دریافت می کنم.

باید وسیله ای باشد که بتوانید مرا از بین ببرید
از آن سرویس خیلی ممنون!
1396/09/17 16:18
I blog quite often and I seriously thank you
for your information. This great article has truly peaked my
interest. I'm going to book mark your blog and keep checking for new information about once per
week. I subscribed to your Feed too.
1396/09/7 20:26
پست بسیار زیبا من فقط بر وبلاگ شما تکان دادم و آرزو داشتم بگویم که واقعا از مرور وب وبلاگ لذت بردم
پست ها. در هر صورت من به اشتراک شما اشتراک می کنم و امیدوارم دوباره به زودی نوشتید!
1396/09/6 20:04
سلام، من آرزو می کنم برای اشتراک این وب سایت برای به دست آوردن آخرین به روز رسانی، بنابراین در کجا می توانم انجام دهم
لطفا کمک کنید
1396/08/9 16:44
سلام از لس آنجلس! من خسته به اشک در
کار می کنم، بنابراین تصمیم گرفتم سایت خود را بر روی آیفون خود بررسی کنم
در طول ناهار شکستن من واقعا اطلاعاتی را که اینجا ارائه می دهم دوست دارم و منتظر نگاهی به آن نیستم
وقتی من به خانه می روم من شگفت زده می شوم که وبلاگ شما بر روی تلفن همراه من چقدر سریع است..
من حتی از WIFI استفاده نمی کنم، فقط 3G.. به هر حال، سایت عالی!
1396/08/9 16:22
حیرت آور! این وبلاگ دقیقا مثل یک پیرمرد من است!

این موضوع کاملا متفاوت است اما تقریبا همان طرح و طراحی را دارد. انتخاب فوق العاده از
رنگ ها
1396/06/20 01:36
با تشکر از یک دسته برای به اشتراک گذاری این با همه ما شما واقعا درک آنچه شما
دربارهی صحبت کردن نشانه گذاری شده لطفا با سایت من نیز مشورت کنید =).
ممکن است ما یک توافقنامه تغییر لینک بین ما داشته باشیم
1396/06/20 00:07
سلام من می دانم این موضوع خالی است، اما از اینکه می دانستم هر چیزی می دانستم تعجب کردم
ویدجت من می توانم به وبلاگ من که به طور خودکار صدای جیر جیر من تازه ترین به روز رسانی توییتر اضافه کنید.
من برای مدت زمان زیادی به دنبال یک پلاگین بوده ام
امیدوارم شاید تجربه ای با چیزی داشته باشید
مثل این. لطفا به من اطلاع دهید اگر به هر چیزی برسید.
من واقعا از وبلاگ شما خوشم می آید و منتظر شما هستم
به روز رسانی های جدید
1396/06/19 23:37
تبادل لینک هیچ چیز دیگری نیست، هرچند که آن را به سادگی قرار دادن لینک وبلاگ دیگر شخص در صفحه خود را در محل مناسب و شخص دیگری هم همین کار را برای حمایت از شما انجام دهد.
1396/06/19 23:06
روز خوب! آیا می دانید اگر هر پلاگین را ایجاد می کنید؟
برای محافظت در برابر هکرها؟ من در مورد از دست دادن همه چیزهایی که به سختی کار کرده ام، منفعلانه هستم. هر توصیه ای
1396/05/12 21:50
These are in fact great ideas in on the topic of blogging.
You have touched some nice things here. Any way keep up wrinting.
1396/05/9 22:14
Wow that was strange. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit
my comment didn't appear. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyways, just wanted to say fantastic blog!
1396/02/25 17:16
Hello there! This is kind of off topic but I need some
advice from an established blog. Is it very difficult to set up your own blog?

I'm not very techincal but I can figure things out pretty fast.

I'm thinking about creating my own but I'm not
sure where to begin. Do you have any tips or suggestions? Thanks
1389/02/14 20:54
برای خودم متاسفم که همشهری شما طالبان صفتان بی فکر نون به نرخ روز خور هستم. اگر شما و سران تان در شهر یک صدم مهندس نریمان برای بابل مفید بودید آنوقت ادعا کنید.
محسن خلیلی
اگه بفرمایید ایشون تو كل چندین سال خدمتشون چه كاری واسه شهر كرد بنده این پست رو پاك میكنم.
1389/02/13 11:51
سلام رفیق.
انتقادت کاملا به جا بود. دستت درد نکنه. دقیقا دیروز داشتم عین همین حمله رو به خودم می گفتم.
ایشالا سعی می کنم وبلاگ رو بهتر کنم.
موفق باشی.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر